Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 54,59 zł
Parametry
EAN
5907512861356
Opis
Głośniki TRACER Stream V2 BLUETOOTH BLUE
STREAM V2 jest idealnym urządzeniem właśnie dla Ciebie. To wysokiej jakości głośnik o mocy 3W, stworzony do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth - zarówno tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i laptopów. Pomimo niewielkich rozmiarów, z głośnika Tracer wydobywa się dźwięk wyróżniający się czystym brzmieniem, z mocnym i czystym basem.
Dodającym uroku elementem jest aluminiowa konstrukcja oraz dyskretne podświetlenie LED sygnalizujące działanie. Kompaktowy, nowoczesny i atrakcyjny kształt tuby wraz z niewielkimi rozmiarami czyni głośnik bardzo uniwersalnym, łatwym w transporcie. STREAM V2 sprawdzi się idealnie zarówno podczas weekendowych wyjazdów poza miasto, jak i wakacyjnych podróży.
Nowoczesna technologia Bluetooth zapewnia zasięg urządzenia aż do 10 metrów. Teraz można swobodnie słuchać ulubionej muzyki bez plątaniny zbędnych kabli. Pojemna bateria 300mAh zapewnia długi czas pracy urządzenia - aż do 5 godzin.
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Niebieski |
| |
| Unboxing | |




Numer oferty: 44746189
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty