Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 65,00 zł
Parametry
EAN
6941059618218
Opis
| Producent | Xiaomi |
|---|---|
| Model | MDZ-28-DI |
| Rodzaj produktu | Głośnik bezprzewodowy |
| Łączność | Bluetooth 4.2 |
| Zasięg | do 10 m |
| Złącza | micro USB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 200 ~ 18 000 Hz |
| Impedancja | 4 Ω |
| Rodzaj ogniwa | Litowy |
| Pojemność baterii | 480 mAh |
| Czas pracy na baterii |
|
| Moc | 2 W |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 32 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Waga | 54 g |



Gwarancja jakości
Szybka wysyłka
Kupuj bez ryzyka
Działamy legalnie
Numer oferty: 45373958
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty