Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 137,57 zł
Parametry
EAN
5907512863855
Opis
Głośniki 2.0 TRACER Mark USB BLUETOOTH to zaawansowany zestaw dedykowany specjalnie dla osób poszukujących jakości i mocy. Gotowy do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth, zarówno tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, czy laptopów. Teraz można swobodnie słuchać ulubionej muzyki, bez trudności z plątaniną zbędnych kabli. Duże rozmiary głośnika pozwalają cieszyć się czystym brzmieniem z mocnym i głębokim basem.
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm combo minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |



Numer oferty: 44746306
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty