Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 29,03 zł
Parametry
EAN
5901969408515
Opis
GŁOŚNIKI UGO 2.0 OFFICE
MILE SŁYSZANY W KAŻDYM BIURZE
Nowoczesne biura to miejsce gdzie przykłada się dużą uwagę do komfortu pracy. Muzyka pomaga wielu pracownikom w codziennych obowiązkach, wpływając na ich nastrój oraz efektywność. Dlatego dobrym rozwiązaniem dla każdego biura są głośniki.
Model uGo 2.0 OFFICE, to połączenie elegancji, wytrzymałości oraz dobrej jakości dźwięku. Głośniki o mocy maksymalnej 3 W i czułości 80 dB są w stanie bez problemu nagłośnić każde biuro.
Głośniki są zasilane poprzez USB i działają na zasadzie Plug&Play bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania.
Niewielkie rozmiary oraz elegancji biało-grafitowy design sprawiają, że głośniki uGo cieszą nie tylko uszy, ale i oczy.
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 30 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 80 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |

Numer oferty: 44745984
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

-93%
149,95 zł
9
,95 złsofties
4.7
Darmowa dostawa
Promowany

-61%
89,99 zł
34
,95 złcodes24
4.4
Darmowa dostawa
Promowany

-73%
149,90 zł
39
,90 złNextLevel
4.8
Inne archiwalne oferty