Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 899,61 zł
Opis
Dla płynnego połączenia bezprzewodowego i przesyłania czystego dźwięku bez żadnych zakłóceń, zestaw został wyposażony w technologię Bluetooth aptX®.
Dodatkowym udogodnieniem dla użytkownika są wejścia: AUX, koncentryczne oraz optyczne. EDIFIER S1000DB ma elegancki, klasyczny wygląd dzięki wykorzystaniu stylowych, drewnianych paneli bocznych. Zestaw zaprojektowano w taki sposób, że głośniki zapewniają maksymalny efekt brzmienia bez żadnych kompromisów. S1000DB ma moc 120 W, która gwarantuje niezapomniane doznania i wrażenia.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Zestawy |
| System (głośniki) | 2.0 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 120 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 48 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | RCA (Chinch) |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor (wyliczeniowy) | Drewno |
| Waga | 20 kg |

Numer oferty: 41160153
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

-5%
390,00 zł
369
,00 złreal_el
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty