Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 560,63 zł
Parametry
EAN
6945198853202
Opis
Seria Microlab Solo - została zaprojektowana specjalnie z przeznaczeniem dla najbardziej wymagających miłośników muzyki.
Nowe głośniki 2.0 Microlab SOLO6C zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie we współpracy z różnymi urządzeniami multimedialnymi (np. odtwarzacze DVD/CD/VCD, komputery, cyfrowe odtwarzacze). Klasyczny design w połączeniu z zaawansowaną technologicznie konstrukcją sprawiają, że są one idealną propozycją dla ludzi ceniących sobie najwyższe parametry akustyczne oraz oryginalne wzornictwo.
Głośniki 2.0 Microlab SOLO6C to połączenie profesjonalnego wyglądu oraz najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych z dziedziny akustyki. Obudowa głośników została w całości wykonana z najwyższej jakości MDFu charakteryzującego się spójną strukturą wewnętrzną, co zapewnia znakomite właściwości akustyczne. Każda z kolumn posiada specjalną ochronną demontowalną maskownicę, która zapewnia doskonałą protekcję przed kurzem. Kolumny wyposażone są w specjalny sterownik, który za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania pozwala w prosty sposób na zmianę natężenia tonów niskich (basów), wysokich oraz głośności. Czynności te możemy również wykonać przy pomocy pokręteł znajdujących się z boku kolumny aktywnej, która dodatkowo została wyposażona w specjalny radiator służący do jej chłodzenia. Obie kolumny posiadają tunel bas refleksu, który zapewnia głębszą rozdzielczość dźwięku. Kolumny są ekranowane magnetycznie co pozwala umieścić je bezpośrednio przy odbiornikach telewizyjnych i monitorach, bez obaw o negatywny wpływ pola magnetycznego na te urządzenia.
Mocne strony SOLO6C:
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 100 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 55 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x RCA |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Brązowy |
| Wymiary |
210 x 361 x 270 mm |
| Waga | 14.4 kg |
| |








Numer oferty: 44746375
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty