Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 129,02 zł
Parametry
EAN
6945198854544
Opis
Seria Microlab Solo - została zaprojektowana specjalnie z przeznaczeniem dla najbardziej wymagających miłośników muzyki. Nowe głośniki 2.0 Microlab SOLO9C zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie we współpracy z różnymi urządzeniami multimedialnymi (np. odtwarzacze DVD/CD/VCD, komputery, cyfrowe odtwarzacze). Klasyczny design w połączeniu z zaawansowaną technologicznie konstrukcją sprawiają, że są one idealną propozycją dla ludzi ceniących sobie najwyższe parametry akustyczne oraz oryginalne wzornictwo.
Głośniki 2.0 Microlab SOLO9C to połączenie profesjonalnego wyglądu oraz najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych z dziedziny akustyki. Obudowa głośników została w całości wykonana z najwyższej jakości MDFu charakteryzującego się spójną strukturą wewnętrzną, co zapewnia znakomite właściwości akustyczne. Każda z kolumn posiada specjalną ochronną maskownicę, która zapewnia doskonałą protekcję przed kurzem. Kolumny wyposażone są w specjalny sterownik, który za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania pozwala w prosty sposób na zmianę natężenia tonów niskich (basów), wysokich oraz głośności. Czynności te możemy również wykonać przy pomocy pokręteł znajdujących się z boku kolumny aktywnej. Zestaw jest ekranowany magnetycznie co pozwala umieścić głośniki bezpośrednio przy odbiornikach telewizyjnych i monitorach, bez obaw o negatywny wpływ pola magnetycznego na te urządzenia.
Mocne strony SOLO9C:
| Rodzaj | Kolumny |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Pilot |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 140 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | Coaxial |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Drewnopodobny |
| Wymiary |
214 x 575 x 323 mm |
| Waga | 23.5 kg |
| |





Numer oferty: 44746432
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty