Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 35,00 zł
Parametry
EAN
5901299940778
Opis
Głośniki 2.0 USB LAVANI
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Posiadają zaczep umożliwiający ich połączenie i stworzenie soundbar. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Posiadają wbudowaną regulację głośności. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Komputerowe |
| System (głośniki) | 2.0 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Moc głośników (sumaryczna) | 4 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
Kolumna z zaczepem: 170 x 75 x 95 mm |
| Waga | 430 g |
| Pozostałe parametry |
Długość kabla: 1.2m |

Numer oferty: 41826966
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty