Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 41,99 zł
Opis
LZ-8/E jest urządzeniem biernym, pomagającym w uporządkowanym rozgałęzieniu zasilania z jednego zasilacza większej mocy. Łączówka rozgałęzia zasilanie na 8 wyjść, z których każde zabezpieczone jest bezpiecznikiem i posiada diodę LED informującą o jego przepaleniu (brak świecenia oznacza przepalenie bezpiecznika). LZ-8/E posiada dwa gniazda wejściowe zasilania, które są ze sobą połączone. Nie ma znaczenia do którego złącza doprowadzimy zasilanie, co umożliwia połączenie albo za pomocą wtyku DC 2.1/5.5, albo odizolowanymi przewodami. Pozwala to również łączyć szeregowo ze sobą łączówki np. zasilanie do gniazda DC IN, z zacisków kablowych (DC IN), za pomocą przewodu WT-2.1 do drugiej łączówki LZ-8/E.
Urządzenie idealnie nadaje się do połączenia zasilacza z wtykiem 2.1/5.5mm z przewodami YAP75, zasilającymi kamery. Kabel do telewizji przemysłowej YAP75-0,59/3,7+2x0,5 posiada 2 żyły po 0,5mm2. Rezystancja teoretyczna to 3,4Ω/100m. Producent przewodu podaje 5,5Ω/100m. Zasilając kamerę napięciem 12V kablem YAP75 i zakładając spadek napięcia do 11V zasilanie można przesłać na odległości podane w tabelce.
| Max. Prąd | Długość dla R=3,4Ω/100m | Długość dla R=5,5Ω/100m |
| 150mA kamera | 98 metrów | 60 metrów |
| 650mA kamera + termostat | 22 metry | 14 metrów |
Bezsprzeczną zaletą stosowania LZ-8/E przy systemach monitoringu z zasilaniem z centralnego punku jest dodatkowe zabezpieczenie antysabotażowe. Przy braku indywidualnego zabezpieczenia dla każdego toru prądowego, wystarczy aby intruz spowodował zwarcie dla jednej kamery, a cały układ zostanie pozbawiony zasilania.
| Ilość wyjść zasilania | 8 |
| Ilość wejść zasilania | 2 |
| Maksymalne napięcie zasilania | DC 0-24V (typowo 12V) |
| Maksymalny prąd zasilania | 8A |
| Maksymalny prąd jednego wyjścia | 1A |
| Typ wkładek bezpiecznikowych | 1A/250V, 5/20mm, zwłoczne |
| Typ złącz wejść zasilania | Gniazdo 2.1/5.5mm / zaciski kablowe |
| Typ złącz wyjść zasilania | Zaciski kablowe |
| Temp. pracy / wilgotność wzgl. | -50°C ... 55°C / < 95% |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) / waga | 116x46x25mm / 60g |
Numer oferty: 44320139
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty