Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 45,58 zł
Parametry
EAN
4006942043521
Opis
Kolorowa koparko spycharka o długości 27 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, łyżką można nakładać piasek na wywrotkę lub przesuwać w inne miejsce.
| Nr katalogowy |
04352 |
| Rodzaj | Ładowarki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 2 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Długość | 15.2 cm |
| Szerokość | 19.8 cm |
| Wysokość | 36.5 cm |
|
Wymiary opakowania: 36,5x15,2x19,8 cm | |
Numer oferty: 44756542
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty