Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 47,28 zł
Parametry
EAN
6953156275249
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | CCALL-BH02 |
| Rodzaj wtyku | USB 3.0 |
| Ilość wyjść | 3 x |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
| Napięcie zasilania / zasilacza | Brak danych |
| Rodzaj wtyczki sieciowej | Typ F |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 5800 mA |
| Moc | Brak danych |
| Kolor główny | Biały |
| Inteligentny system zarządzający energią, Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie, Szybkie ładowanie - 3.4A, USB1 Wyjściowe: 5V=1A, USB2/USB3 Wyjściowe: 5V=2.4A, Wyświetlacz cyfrowy pokazujący napięcie | |




Numer oferty: 44748896
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty