Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 212,43 zł
Parametry
EAN
5903205770233
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | UC-4000 |
| Rodzaj ładowarki | Sieciowa |
| Rodzaj wtyku | 9 V, AA/AAA, HR14 (C), HR20 (D) |
| Ilość wyjść | 4 x |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V, 12 V |
| Napięcie wyjściowe | Brak danych |
| Prąd wyjściowy | 1000 mA |
| Rodzaj zasilania | Samochodowe, Sieciowe |
| Napięcie zasilania / zasilacza | 100 - 240 V |
| Rodzaj wtyczki sieciowej | Typ F |







Numer oferty: 44748350
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty