Oferty, które mogą Cię zainteresować:






5
1 / 10
Sprzedano przez "Kup teraz" za 94,98 zł
Parametry
EAN
6902048152540
Opis
Ładowarka Nillkin Magic Fast Wireless
Kompaktowa ładowarka bezprzewodowa o niespotykanym wyglądzie
Ładowarka bezprzewodowa Magic Cube, to kolejny produkt dostarczony przez znanego na całym świecie producenta, markę Nillkin. Ładowarkę cechują wysoka jakość wykonania, niewielki rozmiar oraz podświetlanie, przezroczyste krawędzie, które świetnie prezentują się w szczególności po zmroku.
Główne cechy produktu:
| Rodzaj | Indukcyjna (bezprzewodowa) |
| Napięcie wyjściowe (min.) | 5 V |
| Napięcie wyjściowe (maks.) | 9 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 A |
| Długość przewodu | 1 m |
| Złącza | microUSB |
| Pasuje do |
Uniwersalna |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
109 x 100 x 10 mm |
| Waga | 87 g |
| |










Numer oferty: 44748866
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Inne archiwalne oferty