Oferty, które mogą Cię zainteresować:
Sprzedano przez "Kup teraz" za 110,73 zł
Parametry
EAN
4001702024413
Opis
Ładowarka przegubowa Caterpillar
Ładowarka przegubowa Caterpillar jest wierną kopią prawdziwego modelu w skali 1:16. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.
Główne cechy:
| Nr katalogowy |
BR-02441 |
| Marka | Brak |
| Rodzaj | Ładowarki |
| Skala | 1:16 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Żółty |
| Długość | 33.5 cm |
| Szerokość | 11.7 cm |
| Wysokość | 16.4 cm |
Numer oferty: 44757017
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty