Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 61,33 zł
Parametry
EAN
4895185614489
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | DLP2357/10 |
| Interfejsy | USB 2.0 |
| Ilość wyjść | 2 x |
| Typ akcesorium | Ładowarka |
| Rodzaj zasilania | Samochodowe |
| Kolor główny | Czarny |
| Pojemność | Nie dotyczy |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 30 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Głębokość | 30 mm |
| Inteligentna ochrona przed przegrzaniem, przepięciem i przeciążeniem | |
| Zawartość zestawu | Ładowarka samochodowa |
Numer oferty: 44748947
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty