Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 215,99 zł
Parametry
EAN
4039407043712
Opis
Ładowarka samochodowa USB 12V/24V

| Szczegóły Techniczne | |
| Sprzedawca | Vanson Electronics LTD |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia | 25 mm |
| Szerokość produktu | 46 mm |
| Długość urządzenia | 76 mm |
| Waga produktu | 58 g |
| Pozostałe właściwości | |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Design | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zarządzanie energią | |
| Pojemność | 120 W |
| Prąd wyjściowy | 11.5 A |
Numer oferty: 44320406
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty