Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 40,00 zł
Opis
Ładowarka samochodwa USB z kablem Micro USB, 10.5W
- Wejście: DC 12-24V
- Wyjście: maks. 5V / 2,1A (10,5 W)
- 2 porty: 1 stały kabel USB + 1 dodatkowy port USB
- Z zwiniętymi kordami rozciągają się na 1 metr
- Wsparcie dla zabezpieczeń przed zwarciem
- Długość kabla: 400 mm
- Wymiary: 58,5 x 30 x 434,5 mm
- Waga: 30g
- Czarny kolor
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj ładowarki | Samochodowa |
| Moc | 10.5 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.1 A |
| Długość przewodu | 1 m |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Pasuje do |
Uniwersalna ładowarka samochodowa |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
58,5 x 30 x 434,5 mm |
| Waga | 30 g |

Numer oferty: 41157110
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty