Lakierowane kalosze
Co zyskujesz kupując u nas:
- 14 dni na zwrot, a do tego darmowy poprzez Allegro Inpost, jeśli wybrałeś dostawę do siebie przez Allegro Inpost, a jeśli nie to przez Pocztę Polską
- Buty u nas są objęte 2 letnią rękojmią, czyli jeśli okaże się, że but ma wadę to nie ma problemu i buty do nas!
| Kolor | czarny |
| Ocieplenie | brak |
| Materiał | guma |
| Sezon | jesień/zima |
| Rodzaj noska | pełny |
| Wysokość obcasa | 0cm - 3cm |
| Rodzaj zapięcia | wsuwane |
| Wysokość cholewki | 20-21cm |
| Okazja | na co dzień,na deszcz / na słotę |
| Styl | casualowy |
| Rodzaj obcasa | płaski |
| Zapiętek | zabudowany,miękki |
| Obcas | 2cm |
| Stan | Nowy |
| Wkładka | tekstylna |
| Płeć | kobieta |
| Szerokość cholewki | 34-36cm |
| Podeszwa | z bieżnikiem,gumowa |
| Rozmiary | Dł. wkładki |
| 35 | 22 cm |
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 26 cm |
| *niniejsza tabela przedstawia przybliżone wartości | |







