Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 163,00 zł
Opis
DESKA DO PRASOWANIA PRESENT
Wysokiej jakości deska do prasowania wyposażona w blokadę transportową, powierzchnię rozpraszającą podczas prasowania parowego, gniazdo zasilania elektrycznego i antenkę na kabel zasilający.
Deska do prasowania ma stabilną i bezpieczną konstrukcję wyposażoną w antypoślizgowe nakładki na nogi.
Pokrowiec deski wykonano z bawełny.
Deska do prasowania posiada regulację wysokości, podstawkę na żelazko z silikonowymi elementami zapobiegającymi uszkodzeniu powierzchni żelazka.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 390 |
| Wysokość w milimetrach | 1500 |
| Głębokość w milimetrach | 60 |
| Rodzaj (blatu) | Siatka |
| Długość | 120 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Wysokość (min.) | 93 cm |
| Uchwyt na żelazko | Tak |
| Uchwyt na przewód zasilający (antenka) | Tak |
| Zintegrowany przedłużacz | Tak |
| Funkcje specjalne |
- Wyposażona w blokadę transportową |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |

Numer oferty: 41218198
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty