Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 195,00 zł
Opis
Lampa Alex - 4fundesign.com
Możesz również stworzyć własną lampę wybierając z abażurów:

Producent - 4fundesign.com
| Wymiary | dł.kabla50 cm, średnica abażuru 23 cm |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Źródło światła | nie zawiera |
| Moc max. | 40W |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Typ źródła światła | E27 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gwarancja | 2 lata |
Numer oferty: 41854804
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty