Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 150,00 zł
Opis
Lampa Pająk Spider biała 5.
Lampa wykonana została z pięciu kabli w białej polwinitowej izolacji, oraz pięcu białych bakielitowych oprawek na żarówki E27. Lampa posiada białą metalową podsufitkę.
W komplecie znajdują się również bardzo ładne metalowe uchwyty do montażu kabli na suficie.
| Wymiary | dł. pojedyńczego kabla 200cm, średnica podsufitki 8 cm |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Źródło światła | nie zawiera |
| Moc max. | 40W |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Typ źródła światła | E27 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gwarancja | 2 lata |
Numer oferty: 41007061
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty