Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 42,90 zł
Parametry
EAN
8717943775842
Opis
Lider oświetleniaPHILIPS 58012/48/16 charakteryzuje się ładnym designem i funkcjonalnym wykonaniem. Aluminiowa oprawa nadaje stonowany aczkolwiek elegancki design. W branży oświetlenia liderem światowym na rynku jest właśnie marka Philips, co zapewni najwyższą jakośc oświetlenia w świetnej cenie. | ![]() |
![]() | Postaw na nowoczesność i ekonomięHolenderski producent nieustannie ulepsza swoje markowe wyroby. W ostatnim czasie koncentruje się głównie na lampach LED. Oświetlenie z serii ECOMOODS pozwala zaoszczędzić aż do 80% energii w porównaniu do lamp z tradycyjnymi żarówkami. Jeśli więc jesteś zwolennikiem designu i nowych technologii LED, lampy Philips to świetny wybór. |
| Producent | Philips |
|---|---|
| Seria | ECOMOODS |
| Model | 58012/48/16 |
| Zastosowanie | Dom/oświetlenie |
| Zasilanie | 220 - 240 V |
| Moc | 2x12 W |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Aluminium |
| Wysokośc | 115 mm |
| Szerokość | 161 mm |
| Głębokość | 225 mm |
Numer oferty: 40039381
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Inne archiwalne oferty