Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 507,83 zł
Opis
_2.png)

| Nazwa produktu | 401500201 |
| Producent oświetlenia | Trio/Niemcy |
| Dominujący kolor | Odcienie beżu |
| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Moc światła (W) | 2xE27 |
| Zalecane żarówki LED o dowolnej mocy - na życzenie klienta pomożemy dobrać odpowiednie żarówki | Dostępne u nas w sklepie |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 160cm |
| Szerokość lampy (cm) | 29cmx20cm |
| Włącznik | tak |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał | tkanina,metal |
| Rodzaj klosza (osłona źródła światła) | Abażur |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Wyprzedaż | Lampy podłogowe |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 39202225
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty