Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 676,50 zł
Opis
_2.png)
Klasyka lamp stojących w przepięknej odsłonie. Oryginalny wzór abażura w połączeniu z klasyczną podstawą lampy tworzą parę idealną. Lampa podłogowa Trio pięknie wkomponuje się w każde pomieszczenie nadając mu przytulności i ciepła.

| Nazwa produktu | 401600102 |
| Producent oświetlenia | Trio/Niemcy |
| Dominujący kolor | Wielokolorowy |
| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Moc światła (W) | 1xE27 |
| Zalecane żarówki LED o dowolnej mocy - na życzenie klienta pomożemy dobrać odpowiednie żarówki | Dostępne u nas w sklepie |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 160cm |
| Średnica lampy | 45cm |
| Włącznik | Tak |
| Materiał | metal,materiał |
| Wyprzedaż | Lampy podłogowe |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 39202224
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty