Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 430,50 zł
Opis
.png)
Oświetlenie stojące z trzema ruchomymi kloszami.
Lampa w surowym stylu, precyzyjnie wykonana z dbałością o każdy szczegół.

| Nazwa produktu | 402400207 |
| Producent oświetlenia | Trio/ Niemcy |
| Dominujący kolor | Odcienie srebra |
| Moc światła (W) | GU10 2 x 25 W |
| Zalecane żarówki LED o dowolnej mocy - na życzenie klienta pomożemy dobrać odpowiednie żarówki | Dostępne u nas w sklepie |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 150cm |
| Możliwość regulacji położenia kloszy | Tak |
| Włącznik | Tak |
| Materiał | metal |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 39202144
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty