Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 516,60 zł
Opis
Przepiękna lampa podłogowa z dwoma kloszami przypominakących pąki kwiatów.Oświetlenie wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, zgodnie z wymogami znanej niemieckiej marki Trio.
| Nazwa produktu | 404010242 |
| Producent oświetlenia | Trio/Niemcy |
| Dominujący kolor | Chrom |
| Moc światła (W) | E27 1 x 60W ; G9 1 x 28W |
| Zalecane żarówki LED o dowolnej mocy - na życzenie klienta pomożemy dobrać odpowiednie żarówki | Dostępne u nas w sklepie |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 180cm |
| Średnica podstawy | 20cm |
| Włącznik | Tak |
| Materiał | klosz akrylowy ,metal |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
Numer oferty: 39202145
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty