Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 738,00 zł
Opis
_2.png)
Bardzo oryginalna i nietuzinkowa lampa stojąca typu wędka w której klosz jest w kształcie klatki na ptaszki. Całość wykończona została w przepięknym kolorze postarzanej bieli z lekkimi przetarciami w kolorze kości słoniowej przełamanej złotem. Lampa podłogowa idealnie dopełni pomieszczenie w stylu romantycznym

| Nazwa produktu | 407600101 |
| Producent oświetlenia | Trio/Niemcy |
| Dominujący kolor | Odcienie białego |
| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Moc światła (W) | 1xE27 |
| Zalecane żarówki LED o dowolnej mocy - na życzenie klienta pomożemy dobrać odpowiednie żarówki | Dostępne u nas w sklepie |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 170cm |
| Średnica lampy | 20cm |
| Włącznik | Nożny |
| Materiał | metal |
| Wyprzedaż | Lampy podłogowe |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 38803506
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty