Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 762,60 zł
Opis

Niezwykła lampa designerska niemieckiej marki Trio z trzema kloszami.
| Nazwa produktu | 413210306 |
| Producent oświetlenia | Trio/Niemcy |
| Dominujący kolor | Chrom |
| Moc światła (W) | G9 ; 3x28W eco w komplecie |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 150cm |
| Średnica podstawy | 20cm |
| Włącznik | Nożny |
| Materiał | metal |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
Numer oferty: 39202175
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty