Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 738,00 zł
Opis
_2.png)
Ten model lampy podłogowej zdecydowanie przypadnie do gustu każdemu ceniącemu prostotę i funkcjonalność. Lampa stojąca posiada dwa niezależne włączniki dzięki temu staję się wielofunkcyjna. Dzięki przepięknej barwie złotawego brązu, którym jest wykończona podstawa lampy i wzbogacona o biel kloszy stanie się prawdziwą ozdobą dowolnego pomieszczenia

| Nazwa produktu | 424890228 |
| Producent oświetlenia | Trio/Niemcy |
| Dominujący kolor | Odcienie brązowego |
| Moc światła (W) | 1xE27 , 1xE14 |
| Zalecane żarówki LED o dowolnej mocy - na życzenie klienta pomożemy dobrać odpowiednie żarówki | Dostępne u nas w sklepie |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 180cm |
| Szerokość lampy (cm) | 31cm |
| Włącznik | x2 |
| Materiał | metal,szkło |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 39202228
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty