Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 479,70 zł
Opis
_2.png)
Oświetlenie w stylu nowoczesnym, idealnie pasuje do salonu i sypialni.
Lampa idealnie się sprawdzi jako lampka do czytania, jak i również oświetlenie dodatkowe pomieszczenia, tworząc przytulny klimat.
Zaletą takich lamp jest to, że w każdej chwili możemy ją przestawić w dowolne miejsce, gdzie aktualnie potrzebujemy doświetlić pomieszczenie.

| Nazwa produktu | 429410107 |
| Producent oświetlenia | Trio/Niemcy |
| Dominujący kolor | Odcienie srebra |
| Rodzaj źródła światła | Led-moduł w komplecie |
| Moc światła (W) | 4,5 W |
| Jasność (lm) | 400lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 140cm |
| Możliwość regulacji położenia kloszy | Tak |
| Włącznik | Tak |
| Materiał | szkło,metal |
| Rodzaj klosza (osłona źródła światła) | Szklany |
| Wyprzedaż | Lampy podłogowe |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 39202138
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty