Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 504,30 zł
Opis
.png)
Designerska lampa stojąca koloru złotego nada blasku w każdym pomieszczeniu, a szczególnie w salonie i sypialni.
Oświetlenie wyposażone jest w dwa niezależne źródła światła, które można ściemniacz wedle potrzeby.

| Nazwa produktu | 431912108 |
| Producent oświetlenia | Trio/Niemcy |
| Dominujący kolor | Odcienie złota |
| Moc światła (W) | 1x R7S /230W 1x G9 / 28W |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 180cm |
| Średnica podstawy | 25,5cm |
| Możliwość regulacji położenia kloszy | Tak |
| Włącznik | Dwa niezależne ze ściemniaczem |
| Materiał | metal,szkło |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 39202170
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty