Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 504,30 zł
Opis

Szykowna lampa podłogowa koloru brązowego, pięknie będzie się prezentować w sypialni lub salonie. Oświetlenie wyposażone jest dodatkowo w lampkę do czytania. Górne światło, oraz lampka do czytania wyposażone są w ściemniacze oraz włączniki, które działają niezależnie od siebie.

| Nazwa produktu | 431912124 |
| Producent oświetlenia | Trio/Niemcy |
| Dominujący kolor | Odcienie brązowego |
| Moc światła (W) | 1x 230W R7S; 1x 28W G9 |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 180cm |
| Średnica podstawy | 25,5cm |
| Możliwość regulacji położenia kloszy | tak |
| Włącznik | Dwa niezależne ze ściemniaczem |
| Materiał | metal,szkło |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
Numer oferty: 39202168
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty