Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 590,40 zł
Opis
.png)
Praktyczna lampa podłogowa niemieckiej marki TRIO, wyposażona jest w regulowaną lampkę do czytania. Lampa posiada dwa niezależne włączniki, daje nam to możliwość włączenia samej lampki do czytania bądź tylko lampki górnej, bądź dwie jednocześnie.
| Nazwa produktu | 4344021-24 |
| Producent oświetlenia | Trio/Niemcy |
| Dominujący kolor | Odcienie brązowego |
| Moc światła (W) | R7S; G9 / 230W; 28W |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 180cm |
| Możliwość regulacji położenia kloszy | Tak |
| Włącznik | Dwa niezależne włączniki |
| Materiał | metal,szkło oalowione |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 39202156
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty