Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 290,00 zł
Opis
Lampa podłogowa Adda producent - 4fundesign.com
Lampa dla wszystkich, którzy szukają ciekawej formy, która będzie ozdobą pokoju.
| Wymiary | wysokość 170 cm |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Źródło światła | nie zawiera |
| Moc max. | 40W |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Typ źródła światła | E27 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gwarancja | 2 lata |
Numer oferty: 43863206
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty