Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 455,10 zł
Opis
_2.png)
Lampa posiada delikatny defekt metalowego klosza, wybrzuszenie.

| Nazwa produktu | Lampa podłogowa CHANTRY Eglo OUTLET |
| Producent oświetlenia | Eglo |
| Dominujący kolor | Odcienie czarnego |
| Dominujący kolor | Odcienie białego |
| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | do 153cm |
| Średnica klosza | 30cm |
| Średnica podstawy | 28cm |
| Możliwość regulacji położenia ramion | Tak |
| Włącznik | Nożny |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj klosza (osłona źródła światła) | Metalowy / Loft |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Przedpokój / Korytarz |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Gabinet / Biuro |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Restauracja / Bar |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Pokój dziecka |
| Styl | Industrialny / Loft |
| Oświetlenie dekoracyjne | Na prezent |
| Wyprzedaż | Lampy podłogowe |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Informacje dodatkowe | defekt klosza,delikatne wybrzuszenie. |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
Numer oferty: 41862591
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane

mlamp_pl
1
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty