Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 655,59 zł
Opis

Nietypowa lampa stojąca. Połączenie stylu nowoczesnego z klasyką.Kwadratowy abażur tej lampy oraz dodatkowe wzbogaconie w lampkę do czytania sprawia, że lampa to staje się nowoczesnym wykończeniem salonu jak i również sypialni.

| Nazwa produktu | Lorca 42227/17/13 |
| Producent oświetlenia | Eseo / Niemcy |
| Dominujący kolor | Odcienie białego |
| Dominujący kolor | Odcienie srebra |
| Rodzaj źródła światła | GX53 |
| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Zalecane żarówki LED o dowolnej mocy - na życzenie klienta pomożemy dobrać odpowiednie żarówki | Dostępne u nas w sklepie |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 170cm |
| Szerokość lampy (cm) | 38cm |
| Możliwość regulacji położenia kloszy | Tak |
| Możliwość regulacji położenia ramion | Tak |
| Włącznik | Dwa niezależne włączniki |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj klosza (osłona źródła światła) | Abażur |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Wyprzedaż | Lampy podłogowe |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 39212482
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty