Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 566,72 zł
Parametry
EAN
4001133454223
Opis
_2.png)
Lampa podłogowa kreowana na styl nowoczesny. Główna konstrukcja wykonana jest z metalu w kolorze matowym czarnym. Całości dopełniają dwa abażury z tkaniny, a dzięki złotym, ruchomym elementom możemy je skierować w wybrany przez siebie punkt. Cała lampa prezentuje się bardzo atrakcyjnie oraz wtapia się w wystrój każdego wnętrza by stworzyć niepowtarzalny nastrój.

| Nazwa produktu | Hopper 45422 |
| Producent oświetlenia | Honsel |
| Dominujący kolor | Odcienie czarnego |
| Dominujący kolor | Odcienie złota |
| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Zalecane żarówki LED o dowolnej mocy - na życzenie klienta pomożemy dobrać odpowiednie żarówki | Dostępne u nas w sklepie |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 170cm |
| Średnica klosza | 20cm |
| Możliwość regulacji położenia kloszy | Tak |
| Włącznik | Na obudowie |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj klosza (osłona źródła światła) | Abażur |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Gabinet / Biuro |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Styl | Modern / Nowoczesny |
| Wyprzedaż | Lampy podłogowe |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 39298273
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty