Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 538,74 zł
Opis
_2.png)
modna i solidna lampa stojąca KENT. Wykonana z metalu, malowana na kolor imitujący beton. Doskonale uzupełni wystrój wnętrza w stylu industrialnym lub skandynawskim.

| Nazwa produktu | Kent 45441 |
| Producent oświetlenia | Honsel |
| Dominujący kolor | Odcienie szarości |
| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Zalecane żarówki LED o dowolnej mocy - na życzenie klienta pomożemy dobrać odpowiednie żarówki | Dostępne u nas w sklepie |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 152 cm |
| Średnica klosza | 20cm |
| Możliwość regulacji położenia kloszy | Tak |
| Włącznik | Nożny |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj klosza (osłona źródła światła) | Metalowy / Loft |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Gabinet / Biuro |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Styl | Industrialny / Loft |
| Wyprzedaż | Lampy podłogowe |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 39239748
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty