Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 430,50 zł
Opis

Oświetlenie najwyższej technologi LED, idealnie sprawdzi się jako lampa do czytania. Lampa niemieckiej m,arki TRIO, nowoczesna i praktyczna.
| Nazwa produktu | 420710307 |
| Producent oświetlenia | Trio/Niemcy |
| Dominujący kolor | Odcienie srebra |
| Moc światła (W) | 1xLED 3W |
| Jasność (lm) | 200lm |
| Barwa światła | 3500K |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 140cm |
| Możliwość regulacji położenia ramion | Tak |
| Włącznik | tak |
| Materiał | metal |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
Numer oferty: 39202181
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty