Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 498,00 zł
Parametry
EAN
5902693731719
Opis
| Producent oświetlenia | Milagro Eko-light |
| Dominujący kolor | Odcienie czarnego |
| Rodzaj źródła światła | Led-moduł w komplecie |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Moc światła (W) | 36W |
| Jasność (lm) | 2520 |
| Barwa światła | Biała Neutralna (4000K) |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Materiał | Metal |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Styl | Modern / Nowoczesny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Numer oferty: 39245939
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty