Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 589,00 zł
Parametry
EAN
5902693731658
Opis
| Producent oświetlenia | Milagro Eko-light |
| Dominujący kolor | Odcienie białego |
| Rodzaj źródła światła | Led-moduł w komplecie |
| Moc światła (W) | 24W |
| Jasność (lm) | 1680 |
| Barwa światła | Biała Neutralna (4000K) |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 165cm |
| Szerokość lampy (cm) | 40cm |
| Materiał | Metal |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Styl | Modern / Nowoczesny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Numer oferty: 39245947
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty