Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 535,17 zł
Parametry
EAN
4001133444415
Opis
_2.png)
Lampa podłogowa w stylu klasycznym. Delikatna lampa stojąca, bardzo ładnie się prezentuje w pomieszczeniach w stylu klasycznym. Urzeka prostą, niepozorną konstrukcją wykonaną z metalu, zaś abażur z tkaniny. Idealnie wtapia się w wystrój każdego wnętrza stwarzając niepowtarzalny nastrój.

| Nazwa produktu | Loft 44441 |
| Producent oświetlenia | Honsel |
| Dominujący kolor | Odcienie srebra |
| Dominujący kolor | Odcienie brązowego |
| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Zalecane żarówki LED o dowolnej mocy - na życzenie klienta pomożemy dobrać odpowiednie żarówki | Dostępne u nas w sklepie |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 151cm |
| Średnica klosza | 40cm |
| Włącznik | Nożny |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj klosza (osłona źródła światła) | Abażur |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Gabinet / Biuro |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Styl | Tradycyjny / Klasyczny |
| Wyprzedaż | Lampy podłogowe |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 39239746
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty