Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 123,00 zł
Opis
_2.png)

| Nazwa produktu | r4302-87 |
| Producent oświetlenia | Trio/Niemcy |
| Dominujący kolor | Odcienie srebra |
| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Moc światła (W) | 1xE27 |
| Zalecane żarówki LED o dowolnej mocy - na życzenie klienta pomożemy dobrać odpowiednie żarówki | Dostępne u nas w sklepie |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 180cm |
| Średnica lampy | 28cm |
| Włącznik | Na przewodzie |
| Materiał | metal,tworzywo stuczne |
| Rodzaj klosza (osłona źródła światła) | Szklany |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Wyprzedaż | Lampy podłogowe |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 39202226
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty