Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 163,58 zł
Opis
_2.png)
Lampa posiada lekko zagiętą podstawę
PRZECENIONA O 73%
Lampa podłogowa z trzeba abażurami z tkaniny w różnych kolorach, które idealnie ze sobą współgrają. Posiada ściemniacz, dzięki czemu mamy możliwość sterowania jasnością światła.

| Nazwa produktu | Shade 13150 |
| Producent oświetlenia | Honsel |
| Dominujący kolor | Odcienie szarości |
| Dominujący kolor | Odcienie srebra |
| Dominujący kolor | Odcienie białego |
| Dominujący kolor | Odcienie brązowego |
| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Dodatkowe funkcje | Regulacja jasności |
| Wysokość lampy (cm) | 190cm |
| Średnica klosza | 3x18cm |
| Możliwość regulacji położenia kloszy | Tak |
| Włącznik | na obudowie ze ściemniaczem |
| Materiał | Metal |
| Materiał | Tkanina |
| Rodzaj klosza (osłona źródła światła) | Abażur |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Gabinet / Biuro |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Styl | Modern / Nowoczesny |
| Wyprzedaż | Lampy podłogowe |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
| Gwarancja | 12 msc |
| Informacje dodatkowe | Lampa posiada lekko zagiętą podstawę PRZECENIONA O 73% |
Numer oferty: 39239752
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane

mlamp_pl
1
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty