
1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 39,90 zł
Opis
Nowoczesna, dwu-funkcyjna lampka rowerowa wykonana z aluminium i tworzywa sztucznego. Wyposażona w 3 super-jasne diody LED oraz czujnik stanu akumulatora, ładowanego poprzez USB. Intuicyjny sposób montażu umożliwia szybkie przełożenie lampki do innego roweru. Uszczelniona obudowa dobrze chroni przed przenikaniem wody umożliwiając korzystanie w trudnych warunkach atmosferycznych.
| MATERIAŁ: | aluminium / tworzywo sztuczne |
| MIEJSCE MONTAŻU: | kierownica |
| SPOSÓB MONTAŻU: | gumowa obejma |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: | 3 super-jasne diody LED |
| MOC ŚWIATŁA: | 16 lm |
| NATĘŻENIE OŚWIETLENIA: | 101.3 lux / 2m |
| TEMPERATURA EMITOWANEGO ŚWIATŁA: | 9505 °K |
| SPOSÓB ZASILANIA: | akumulator litowy 3.7 V 300mAh |
| CZAS ŁADOWANIA: |
|
| WAGA: | 27 g (z uchwytem) |
Numer oferty: 42130428
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty