Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 99,00 zł
Opis
| Nazwa produktu | Lampa podłogowa Fraser |
| Producent oświetlenia | Heart&House/Anglia |
| Moc światła (W) | 3x E 27 max 60W |
| Zalecane żarówki LED o dowolnej mocy - na życzenie klienta pomożemy dobrać odpowiednie żarówki | Dostępne u nas w sklepie |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 156cm |
| Średnica klosza | 13.8 cm |
| Średnica podstawy | 24 cm |
| Możliwość regulacji położenia kloszy | Tak |
| Włącznik | Nożny |
| Certyfikaty Europejskie | Tak CE |
Numer oferty: 38802420
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradax
4.4
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty