Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 129,00 zł
Opis
Lampa Angielska-przejściówka w komplecie.
| Nazwa produktu | Tulip 266898 |
| Producent oświetlenia | HomeBase/Anglia |
| Moc światła (W) | 3 x E 14 max 60W |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 160 cm |
| Możliwość regulacji położenia kloszy | Tak |
| Włącznik | Tak |
| Certyfikaty Europejskie | Tak CE |
Numer oferty: 38802423
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradax
4.4
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Inne archiwalne oferty