Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 162,36 zł
Parametry
EAN
9002759910365
Opis
_2.png)
Piękna lampa w stylu rustykalnym. Połączenie drewna, metalu i szkła. Klasyczny wygląd lampy wypełni klasyczne wnętrze salonu.

| Nazwa produktu | RUSTIC 7 91036 Eglo |
| Producent oświetlenia | Eglo |
| Dominujący kolor | Odcienie czarnego |
| Dominujący kolor | Odcienie brązowego |
| Dominujący kolor | Odcienie białego |
| Rodzaj źródła światła | E14 |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 31 cm |
| Średnica klosza | 20 cm |
| Średnica podstawy | 14 cm |
| Włącznik | Na przewodzie |
| Materiał | Szkło |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj klosza (osłona źródła światła) | Szklany |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Gabinet / Biuro |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Styl | Shabby chic / Stary szyk |
| Wyprzedaż | Lampy stołowe |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 40407227
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty