Oferty, które mogą Cię zainteresować:






5
1 / 10
Sprzedano przez "Kup teraz" za 84,87 zł
Opis
Chromowe wykończenie , otoczone fikuśnie wygiętymi pałąkami ozdobionymi przeźroczystymi koralikami , sprawia, że lampa ta staje się niepowtarzaną ozdobą. Unikalny design i wbudowany ściemniacz to atuty najwyższej klasy produktu jakim jest Belize. Przeźroczyste klosze w kształcie pąków skropionych rosą to cudownie delikatne światło nadające blasku dowolnemu miejscu. Delikatność konstrukcji i elegancja wykonania tej lampy stołowej, sprawią, że rozproszone światło efektownie wypełni każdy dom.
| Nazwa produktu | Lampa stołowa Belize |
| Producent oświetlenia | Argos/Anglia |
| Dominujący kolor | Przezroczysty bezbarwny |
| Moc światła (W) | G4 3x max 10W |
| Zasilanie (V) | 230V 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 41 cm |
| Materiał | metal/szkło |
| Certyfikaty Europejskie | CE |
Numer oferty: 39202129
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty