Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 342,92 zł
Opis

Idealna jako ozdoba wnętrz. Przyciągnie wzrok każdego, dzięki swojemu oryginalnemu stylowi.

| Nazwa produktu | BERIO 43133/48/10 |
| Producent oświetlenia | Philips/Massive |
| Dominujący kolor | Chrom |
| Rodzaj źródła światła | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Zasilanie (V) | 230V / 50Hz |
| Wysokość lampy (cm) | 19,7cm |
| Szerokość lampy (cm) | 30cm |
| Włącznik | Na przewodzie |
| Materiał | Metal |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Gabinet / Biuro |
| Pomieszczenia / Miejsce montażu | Salon / Sypialnia |
| Styl | Modern / Nowoczesny |
| Wyprzedaż | Lampy stołowe |
| Gwarancja | 12 msc |
Numer oferty: 39212573
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty